ÜRÜNLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Çiftlikten Günlüklerimiz

Çiftlikten Günlüklerimiz

Mis gibi kokan köy ekmeği, yumuşacık bazlama, günlük taze yumurtalar, sütler ve daha pek çok günlük köy lezzeti bu sayfada sizi bekliyor.

Şehirde yaşamak sağlıksız beslenmek anlamına gelmemeli. Hayatınıza sağlığı da lezzeti de biz getirebiliriz. En doğal ve katkısız ürünlerimizle hayatınıza lezzet katmaya geldik.

Bir sabah kahvaltısında ısıtılınca yeni pişmiş gibi kokusu bütün eve yayılan köy ekmeği, tereyağına kırılan yumurtanın sapsarı rengi, haşlanınca suyun üzerine çıkan tavuğun yağı... Bunlar şehirde sizin ulaşmakta zorlandığınız şeyler olabilir ama bizim yaşam şeklimiz. Sizin neden olmasın?!

E.E.Ç

ÜRÜNLERİMİZİ AŞAĞIDA GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ 

                                           6'lı Köy YumurtasıYUMURTALARIMIZ Erenköy’ün kadınları ve aileleri tarafından kendileri için besledikleri,hepsi köy içinde gezen ve her evin bahçesi..
12,00TL
KÖY HOROZU BÜTÜNÇiftliğimizde serbestçe dolaşan ve tamamen bahçelerimizdeki doğal ot ve buğday ile beslenen horozlarımızı ,siz sipariş verdiğinizde,sizin için ayırıyor ve kargo günümüzde kesip ,tüylerini de elle temizledikten sonra,jel buz kalıplarıyla beraber köpük kutu içinde size kargoluyoruz.Yak..
130,00TL
KÖY TAVUĞU BÜTÜNÇiftliğimizde serbestçe dolaşan ve tamamen bahçelerimizdeki doğal ot ve buğday ile beslenen tavuklarımızı ,siz sipariş verdiğinizde sizin için ayırıyor ve kargo günümüzde kesip ,tüylerini de elle temizledikten sonra,jel buz kalıplarıyla beraber köpük kutu içinde size kargoluyoruz.Yak..
100,00TL
BAZLAMATürk mutfağında  Yüzyıllardır  yapılan ve yenen miss kokulu en eski ekmeğimiz..Mayalı bir hamurla yapılan,geleneksel Anadolu lezzetimizde;Erenköyün Erenleri Çiftliği kadınlarının geceden hamurlarını karması ile başlayan serüvenimiz ertesi gün,sıcak sıcak odun ateşinde pişmesi ile so..
12,00TL
KÖY TAVA EKMEĞİBinlerce yıldır sofralarımızda olan ekmeği, bugün hâlâ hem sağlıklı hem de lezzetli yemek Erenköy'ün Erenleri Çiftliği ile mümkün...Doğal malzemelerle köy evlerinin bilindik yöntemleriyle üretilen ve pişirilen Köy Tava Ekmeğimiz tadıyla, kokusuyla sofralarınızın vazgeçilmezi..
15,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)