ÜRÜNLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Sağlık Kürleri ve Doğal Çaylar

Sağlık Kürleri ve Doğal Çaylar

Ülkemizin en kaliteli topraklarında verimli iklim ve coğrafi koşullarında,

yayla havası ve dağ suyu ile,genelini kendimiz yetiştirdiğimiz

lokman hekim niteliğinde bitkilerimiz..

Kış mevsiminin ağır koşullarında,ilaç kullanmadan,

ananemizin yöntemlerini kullanarak

harmanlayıp yapmış olduğumuz çay ve doğal sağlık kürlerimiz 

hem cildinize,hem vücudunuza hem metabolizmanıza,

hem de bağışıklık sisteminize  çok iyi gelecek ,

tüketim sonrasındaki yadsınamaz değişimleri kendinizde hissedeceksiniz..

Her daim doğal,Her daim sağlıklı bir yaşam dileriz..

E.E.ÇÜRÜNLERİMİZİ AŞAĞIDA GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ 
Dogal Limon Maydanoz Kürü 500 CCİçindekiler:Maydanoz,limon,suVücuda(iç ve dış organlara),cilde,..çok faydalı olduğu bilinen ,gerek internet,gerek televizyon,gerek doktorlar tarafından,şiddetle tüketmemiz tavsiye edilen,maydanozun kürünü sizler için hazırladık.. BİLİNEN FAYDALARI:*Doğal antibiyo..
34,00TL
DOĞAL LİMON&SARIMSAK KÜRÜ 500 CC İçindekiler:Sarımsak,Limon,Zencefil,ZerrdeçalBağışıklık sistemini kuvvetlendirdiği bilinen;sarımsak,limon,zerdeçal ve zencefil ile anane formüllerini kullanarak sizler için hazırladık..Dağımızın en sert havaları ve soğuk kış günlerinde dahi bizleri her daim dir..
59,00TL
IHLAMUR 60 Gr İçindekiler;ıhlamur çiçeği-ıhlamur yaprağı Dağlarımızda çiçeklenen,muazzam kokusu ile keyiflendiren ıhlamur ağaçlarımızdan özenle topladığımız ıhlamur çiçeği ve yaprağını, sizler için hazırladık..Kış aylarının vazgeçilmezi bu güzel bitkinin çayını keyifle içip sağlı..
14,00TL
Kekik Suyu (Damıtılmış) 500CC:(Buhar ile elde edilir)İçindekiler:Sadece Kekik;)Yapılışı:Öncelikle Odun ateşindeki bakır kazanımıza su ardından kekik ilave ediyoruz..İçine 5 kg lık boş bir bakır leğen daha alıyoruz.Kazanın kapağını ters bir şekilde kapatıyotuz.Adeta Düdüklü tencere sistemi gibi,etraf..
49,00TL
KIŞ ÇAYI 130 GRİÇİNDEKİLER:Hibiskus,Kuşburnu,Zencefil,Zerdeçal,Adaçayı,Karanfil,Ihlamur çiçeği,Ihlamur yaprağı,TarçınÜlkemizin en kaliteli topraklarınd, verimli iklim ve coğrafi koşullarında,yayla havası ve dağ suyu ile  genelini kendimiz yetiştirdiğimiz lokman hekim niteliğinde bitkilerimiz....
23,00TL
Menopoz Çayı 65 GRİçindekiler:Civan perçemi,ökse otu,Hayıt,Rezene,Mısır püskülü,Adaçayı,Papatya,MelisaKimlik kaybına uğradığınızı hissettiğiniz bu özel dönemde anneannelerimizinde yaptığı gibi genelini dağlardan topladığımız doğal bitkisel çayımızı sizlerle buluşturuyoruz..Kraliçeliğe evrildiği..
39,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)