ÜRÜNLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Kahvaltılıklar


Kahvaltının bizim kültürümüzde oldukça önemli bir yere sahip olduğu aşikar..

Özel günlerde, bayramlarda ya da güzel bir hafta sonu planında sevdiklerimizle bir araya geleceğimizde, programlar genellikle kahvaltı sofrası etrafında şekillenir,öyle ki kimse bu keyifli sofradan hemen kalkmak istemez. 

Osmanlı kültüründe de “kahve altı yemek”olarak bilinen ve her daim çok önemli olan,nesilden nesile aktarılan kahvaltı kültürü,  Erenköyün Erenleri Çiftliği ürünleri ile daha lezzetli bir hale gelecek..


Tamamen doğal,en eski usuller ile özenle hazırlamış olduğumuz muazzam kahvaltılıklarımız, şimdi sizlerin beğenisine sunuyoruz..


Mutlu sofralarda,afiyetle tüketmeniz umudu ile..

E.E.Ç


ÜRÜNLERİMİZİ AŞAĞIDA GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ 


ALACA ÇİZİK ZEYTİN 300 GR
Tükendi
ALACA ÇİZİK ZEYTİN 300 GRİri alaca zeytinlerden yapılan çizme zeytin;çizik zeytin veya dilmeolarak da bilinir..Olgunlaşan iri ve alaca,kararmamış zeytinlerden yapılmaktadır..Zeytinlerimiz olgunlaşıp,irileşince , çizme zeytin yapma zamanın gelmiş olduğunu anlıyoruz..Biz Erenköy'ün Erenleri Çiftl..
13,00TL
Güneşte Olgunlaştırılmış Çilek Reçeli  630 GR Köyümüzde üretmiş olduğumuz kokulu yayla çileklerimizi,çiftliğimize getirdikten sonra, özenle yıkayıp,saplarını temizleyip,4/1 oranda şekere yatırıyoruz.. Akşamdan sabaha şekerde beklettiğimiz çileklerimizi,bakır teclerimize alarak kuru kestane..
35,00TL
(KENDİNE HAS AROMASI VE LEZZETİ İLE DÜNYANIN EN ESKİ PEYNİRİ) DOĞAL KEÇİ PEYNİRİ (500GR)Dağda,doğal ortamında,çayır-çimen geze geze otlayan keçilerimizin sütünü:Bakır helkelerimize kendi ellerimizle,titizlenerek sağıyoruz..Bakır kazanlarımızda kaynatıyor ve ardından mayalıyoruz..Beyaz bir tülbe..
36,00TL
(KENDİNE HAS AROMASI VE LEZZETİ İLE DÜNYANIN EN ESKİ PEYNİRİ) DOĞAL KEÇİ PEYNİRİ (750GR)Dağda,doğal ortamında,çayır-çimen geze geze otlayan keçilerimizin sütünü:Bakır helkelerimize kendi ellerimizle,titizlenerek sağıyoruz..Bakır kazanlarımızda kaynatıyor ve ardından mayalıyoruz..Beyaz bir tülbe..
50,00TL
Kayısı Marmelatı (Güneşte Olgunlaştırılmış) 660 GRYaylamızdan topladığımız şekerpare kayısılarımızı çiftliğimize getiriyoruz.. Öncelikle yıkıyoruz,dörde bölüp çekirdeğini alıyoruz. 2 gece şekerde yatırdığımız kayısılarımızı;harlı Sandal Odunu ateşinde, bakır teclerimizde,marmelat galine gelene k..
30,00TL
ÜZÜM PEKMEZİ 300 GRGüzel bağlarımızdan kesip getirdiğimiz üzümlerimizi,özenle seçip ayıkladıktan sonra,dağ suyumuzda yıkıyoruz.   Ardından Erenköy’ün Erenleri Çiftliği kadınlarının toplanıp almış oldukları,robocup makinalarımızdan geçirip suyunu alıyoruz..Makinadan geçirdiğimiz pekmezlerim..
15,00TL
ALACA ÇİZİK ZEYTİN 1000 GR
Tükendi
ALACA ÇİZİK ZEYTİN 1000 GRİri alaca zeytinlerden yapılan çizme zeytin;çizik zeytin veya dilmeolarak da bilinir..Olgunlaşan iri ve alaca,kararmamış zeytinlerden yapılmaktadır..Zeytinlerimiz olgunlaşıp,irileşince , çizme zeytin yapma zamanın gelmiş olduğunu anlıyoruz..Biz Erenköy'ün Erenleri Çiftliği ..
29,00TL
ÜZÜM PEKMEZİ 600 GRGüzel bağlarımızdan kesip getirdiğimiz üzümlerimizi,özenle seçip ayıkladıktan sonra,dağ suyumuzda yıkıyoruz.   Ardından Erenköy’ün Erenleri Çiftliği kadınlarının toplanıp almış oldukları,robocup makinalarımızdan geçirip suyunu alıyoruz..Makinadan geçirdiğimiz pekmezlerim..
25,00TL
TAŞ KIRMA YEŞİL ZEYTİN 300 GR
Tükendi
 TAŞ KIRMA YEŞİL ZEYTİN 300 GRZeytinlerimiz olgunlaşıp,irileşince ,artık çizme zeytin yapma zamanın gelmiş olduğunu anlıyoruz.. İri alaca zeytinlerden yapılan çizme zeytin;çizik zeytin veya dilmeolarak da bilinir..Olgunlaşan iri ve alaca,kararmamış zeytinlerden yapılmaktadır..Biz Erenköy'ün Ere..
13,00TL
ÜZÜM PEKMEZİ 1300 GRGüzel bağlarımızdan kesip getirdiğimiz üzümlerimizi,özenle seçip ayıkladıktan sonra,dağ suyumuzda yıkıyoruz.   Ardından Erenköy’ün Erenleri Çiftliği kadınlarının toplanıp almış oldukları,robocup makinalarımızdan geçirip suyunu alıyoruz..Makinadan geçirdiğimiz pekmezleri..
49,00TL
TAŞ KIRMA YEŞİL ZEYTİN 600 GR
Tükendi
            TAŞ KIRMA YEŞİL ZEYTİN 600 GRZeytinlerimiz olgunlaşıp,irileşince ,artık çizme zeytin yapma zamanın gelmiş olduğunu anlıyoruz.. İri alaca zeytinlerden yapılan çizme zeytin;çizik zeytin veya dilmeolarak da bilinir..Olgunlaşan iri ve alaca,kararmamış zeytinlerd..
19,00TL
TAŞ KIRMA YEŞİL ZEYTİN 1000 GR
Tükendi
 TAŞ KIRMA YEŞİL ZEYTİN 1000 GRZeytinlerimiz olgunlaşıp,irileşince ,artık çizme zeytin yapma zamanın gelmiş olduğunu anlıyoruz.. İri alaca zeytinlerden yapılan çizme zeytin;çizik zeytin veya dilmeolarak da bilinir..Olgunlaşan iri ve alaca,kararmamış zeytinlerden yapılmaktadır..Biz Erenköy'ün Er..
29,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)