ÜRÜNLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Zeytinler

Zeytinler

Bereketin kaynağı,ağaçların ilki,ümidin ve barışın simgesi,
Eski metinlerde;vücudu temizlediğine,arındırdığına inanılan,
Adaletin tacı olarak kullanılan,
Şifa kaynağı olarak bilinen,
Saflık ve sadeliğin sembolü:
“ZEYTİN”
Doğanın hava kirliliğinine karşı adeta mucize niteliğindeki meyvesinin,
Her gün tüketimi ile kan dolaşımını dengelediği bilinmektedir..
“Yaşlanma karşıtı”,”Metabolizmayı canlandıran”
tadına doyum olmayan 
Doğal Zeytinlerimizi özenle işleyerek dalından sofralarınıza
Miss kokusu ve lezzetli tadı ile sunuyoruz ..

E.E.Ç

ÜRÜNLERİMİZİ AŞAĞIDA GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ 
ALACA ÇİZİK ZEYTİN 300 GR
Tükendi
ALACA ÇİZİK ZEYTİN 300 GRİri alaca zeytinlerden yapılan çizme zeytin;çizik zeytin veya dilmeolarak da bilinir..Olgunlaşan iri ve alaca,kararmamış zeytinlerden yapılmaktadır..Zeytinlerimiz olgunlaşıp,irileşince , çizme zeytin yapma zamanın gelmiş olduğunu anlıyoruz..Biz Erenköy'ün Erenleri Çiftl..
13,00TL
ALACA ÇİZİK ZEYTİN 600 GR
Tükendi
ALACA ÇİZİK ZEYTİN 600 GRİri alaca zeytinlerden yapılan çizme zeytin;çizik zeytin veya dilmeolarak da bilinir..Olgunlaşan iri ve alaca,kararmamış zeytinlerden yapılmaktadır..Zeytinlerimiz olgunlaşıp,irileşince , çizme zeytin yapma zamanın gelmiş olduğunu anlıyoruz..Biz Erenköy'ün Erenleri Çiftl..
19,00TL
ALACA ÇİZİK ZEYTİN 1000 GR
Tükendi
ALACA ÇİZİK ZEYTİN 1000 GRİri alaca zeytinlerden yapılan çizme zeytin;çizik zeytin veya dilmeolarak da bilinir..Olgunlaşan iri ve alaca,kararmamış zeytinlerden yapılmaktadır..Zeytinlerimiz olgunlaşıp,irileşince , çizme zeytin yapma zamanın gelmiş olduğunu anlıyoruz..Biz Erenköy'ün Erenleri Çiftliği ..
29,00TL
TAŞ KIRMA YEŞİL ZEYTİN 300 GR
Tükendi
 TAŞ KIRMA YEŞİL ZEYTİN 300 GRZeytinlerimiz olgunlaşıp,irileşince ,artık çizme zeytin yapma zamanın gelmiş olduğunu anlıyoruz.. İri alaca zeytinlerden yapılan çizme zeytin;çizik zeytin veya dilmeolarak da bilinir..Olgunlaşan iri ve alaca,kararmamış zeytinlerden yapılmaktadır..Biz Erenköy'ün Ere..
13,00TL
TAŞ KIRMA YEŞİL ZEYTİN 600 GR
Tükendi
            TAŞ KIRMA YEŞİL ZEYTİN 600 GRZeytinlerimiz olgunlaşıp,irileşince ,artık çizme zeytin yapma zamanın gelmiş olduğunu anlıyoruz.. İri alaca zeytinlerden yapılan çizme zeytin;çizik zeytin veya dilmeolarak da bilinir..Olgunlaşan iri ve alaca,kararmamış zeytinlerd..
19,00TL
TAŞ KIRMA YEŞİL ZEYTİN 1000 GR
Tükendi
 TAŞ KIRMA YEŞİL ZEYTİN 1000 GRZeytinlerimiz olgunlaşıp,irileşince ,artık çizme zeytin yapma zamanın gelmiş olduğunu anlıyoruz.. İri alaca zeytinlerden yapılan çizme zeytin;çizik zeytin veya dilmeolarak da bilinir..Olgunlaşan iri ve alaca,kararmamış zeytinlerden yapılmaktadır..Biz Erenköy'ün Er..
29,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)