ÜRÜNLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Konserveler


Kendi bahçemizde,kendi tohumlarımız ile ürettiğimiz domateslerimizi,biber ve fasulyelerimizi toplayarak,meşe odunu ateşimizde,bakır kazanlarda kaynatıyoruz,içine parçalanmış doğal kaya tuzu ilave ederek kaynatmaya devam ediyoruz..

Kapaklarını da kaynattığımız kavanozlarımıza,sıcak şekilde ilave ettiğimiz konserveliklerimizi ekleyerek ağızlarını sıkıca kapatıp,ters çeviriyoruz..

Geleneksel yöntemlerle tamamen doğal,bakır kazanlarımızda,odun ateşi ile yaptığımız  muazzam lezzetli,birbirinden değişik konservelerimizin

kullanım süresi 1 yıldır.

Ancak; sizlerin mutfaklarınızda  açtıktan sonra maksimum 7 gün içerisinde tüketmenizi ve buzdolabında saklamanızı öneriyoruz..

Konserve olan lezzetlerimizin kapakları tutmuş,kontrolleri yapılmıştır..

E.E.Ç


 ÜRÜNLERİMİZİ AŞAĞIDA GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ 

 

 

Domates Suyu 1000 GrKöyümüzün temiz iklim ve tabiatında yetiştirdiğimiz kan kırmızısı     mis kokulu domateslerimizi özenle tarlalarımızdan topluyor,çiftliğimize getiriyoruz...4 ayrı sudan geçirdikten sonra tüm köylü kadınları olarak toplanarak aldığımız robocup robotlarımızdan geçiri..
14,00TL
Şişe Domates Küp Şeklinde Doğranmış 670 GRKendi bahçemizde,kendi topraklarımızda yetiştirdiğimiz doğal domateslerimizi: Kendi dağ suyumuzda 4 sefer sudan geçirerek yıkıyoruz.Ardından domateslerimizi küp küp doğruyoruz.Doğranmış domateslerimizi, odun ateşi ve bakır kazanlarımızda kaya tuzu ilave eder..
23,00TL
Şişe Domates Küp Şeklinde Doğranmış Acı Biberli 670 GR Bostanlarımızda,kendi emeğimizle üretmiş olduğumuz,sarı tatlı biber ve domateslerimiz, özenle topladıktan sonra;Erenköy'ün Erenleri Çiftliğimize getiriyoruz..Dağlarımızdan gelen berrak ve temiz sularımızla,ayrı ayrı sulardan geçirerek titizlikle..
24,00TL
Şişe Domates Rendelenmiş 670 GRKendi bahçemizde,kendi tohumlarımız ile ürettiğimiz domateslerimizi toplayarak,kendi dağ suyumuz ile  4 ayrı sudan geçirerek yıkıyoruz.Ardından,küçük mutfak robotlarında rendeliyoruz..Rendelenmiş domateslerimizi:meşe odunu ateşimizde,bakır kazanlarda kaynatıyoruz,..
22,00TL
Şişe Domates Küp Şeklinde Doğranmış 1000 GRKendi bahçemizde,kendi topraklarımızda yetiştirdiğimiz doğal domateslerimizi:Kendi dağ suyumuzda 4 sefer sudan geçirerek yıkıyoruz.Ardından domateslerimizi küp küp doğruyoruz.Doğranmış domateslerimizi, odun ateşi ve bakır kazanlarımızda kaya tuzu ilave eder..
30,00TL
Şişe Domates Rendelenmiş 1000 GRKendi bahçemizde,kendi tohumlarımız ile ürettiğimiz domateslerimizi toplayarak,kendi dağ suyumuz ile  4 ayrı sudan geçirerek yıkıyoruz.Ardından,küçük mutfak robotlarında rendeliyoruz..Rendelenmiş domateslerimizi:meşe odunu ateşimizde,bakır kazanlarda kaynatıyoruz..
30,00TL
Şişe Domates Rendelenmiş Biberli 1000 GRBostanlarımızda,kendi emeğimizle üretmiş olduğumuz ,sarı tatlı biber ve domateslerimizi özenle topladıktan sonra,Erenköy'ün Erenleri Çiftliğimize getiriyoruz..Dağlarımızdan gelen berrak ve temiz sularımızla ayrı ayrı sulardan geçirerek titizlikle yıkıyoru..
30,00TL
DOĞAL FASÜLYE KONSERVESİ 650 GR                                              Dalından topladığımız fasulyelerimizi,domateslerimizi çiftliğimize getirip,dağ suyumuzda özenle yıkıyor..
27,00TL
DOĞAL FASULYE KONSERVESİ 950 GR Dalından topladığımız fasulyelerimizi,domateslerimizi çiftliğimize getirip,dağ suyumuzda özenle yıkıyoruz..Yıkadığımız fasulyelerimizi saplarınıdan ve kenarındaki kılçıklardan ayırarak doğruyoruz..Bir yandan da yıkadığımız domateslerimizi çöplerinden ayırarak doğ..
35,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)