ÜRÜNLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Biberli Şişe Domatesler

Biberli Şişe Domatesler

Kendi bahçemizde,kendi tohumlarımız ile ürettiğimiz domates ve biberlerimizi toplayarak,meşe odunu ateşimizde,bakır kazanlarda kaynatıyoruz,içine parçalanmış doğal kaya tuzu ilave ederek kaynatmaya devam ediyoruz..

Kapaklarını da kaynattığımız kavanozlarımıza,sıcak şekilde ilave ettiğimiz konserveliklerimizi ekleyerek ağızlarını sıkıca kapatıp,ters çeviriyoruz..

Geleneksel yöntemlerle tamamen doğal,bakır kazanlarımızda,odun ateşi ile yaptığımız  muazzam lezzetli,birbirinden değişik konservelerimizin

kullanım süresi 1 yıldır.

Ancak; sizlerin mutfaklarınızda  açtıktan sonra maksimum 7 gün içerisinde tüketmenizi ve buzdolabında saklamanızı öneriyoruz..

Konserve olan lezzetlerimizin kapakları tutmuş,kontrolleri yapılmıştır..

E.E.Ç


 ÜRÜNLERİMİZİ AŞAĞIDA GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ

Şişe Domates Küp Şeklinde Doğranmış Acı Biberli 670 GR Bostanlarımızda,kendi emeğimizle üretmiş olduğumuz,sarı tatlı biber ve domateslerimiz, özenle topladıktan sonra;Erenköy'ün Erenleri Çiftliğimize getiriyoruz..Dağlarımızdan gelen berrak ve temiz sularımızla,ayrı ayrı sulardan geçirerek titizlikle..
24,00TL
Şişe Domates Rendelenmiş Biberli 1000 GRBostanlarımızda,kendi emeğimizle üretmiş olduğumuz ,sarı tatlı biber ve domateslerimizi özenle topladıktan sonra,Erenköy'ün Erenleri Çiftliğimize getiriyoruz..Dağlarımızdan gelen berrak ve temiz sularımızla ayrı ayrı sulardan geçirerek titizlikle yıkıyoru..
30,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)