ÜRÜNLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Rendelenmiş Şişe Domatesler

Rendelenmiş Şişe Domatesler


Kendi bahçemizde,kendi tohumlarımız ile ürettiğimiz domateslerimizi,toplayarak,meşe odunu ateşimizde,bakır kazanlarda kaynatıyoruz,içine parçalanmış doğal kaya tuzu ilave ederek kaynatmaya devam ediyoruz..

Kapaklarını da kaynattığımız kavanozlarımıza,sıcak şekilde ilave ettiğimiz konserveliklerimizi ekleyerek ağızlarını sıkıca kapatıp,ters çeviriyoruz..

Geleneksel yöntemlerle tamamen doğal,bakır kazanlarımızda,odun ateşi ile yaptığımız  muazzam lezzetli,birbirinden değişik konservelerimizin

kullanım süresi 1 yıldır.

Ancak; sizlerin mutfaklarınızda  açtıktan sonra maksimum 7 gün içerisinde tüketmenizi ve buzdolabında saklamanızı öneriyoruz..

Konserve olan lezzetlerimizin kapakları tutmuş,kontrolleri yapılmıştır..

E.E.Ç


 ÜRÜNLERİMİZİ AŞAĞIDA GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ 

Şişe Domates Rendelenmiş 670 GRKendi bahçemizde,kendi tohumlarımız ile ürettiğimiz domateslerimizi toplayarak,kendi dağ suyumuz ile  4 ayrı sudan geçirerek yıkıyoruz.Ardından,küçük mutfak robotlarında rendeliyoruz..Rendelenmiş domateslerimizi:meşe odunu ateşimizde,bakır kazanlarda kaynatıyoruz,..
22,00TL
Şişe Domates Rendelenmiş 1000 GRKendi bahçemizde,kendi tohumlarımız ile ürettiğimiz domateslerimizi toplayarak,kendi dağ suyumuz ile  4 ayrı sudan geçirerek yıkıyoruz.Ardından,küçük mutfak robotlarında rendeliyoruz..Rendelenmiş domateslerimizi:meşe odunu ateşimizde,bakır kazanlarda kaynatıyoruz..
30,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)