ÜRÜNLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Mutfağınıza Pratik Çözümler

Mutfağınıza Pratik Çözümler
Kadınların dostu niteliğinde olacağını düşündüğümüz,taze soğanlarımızı doğruyor,kaya tuzu ve su ilave ederek sizler için kavanozluyoruz..
Spariş ettiğiniz hafta,kargo gününden önce taze taze hazırlayıp sizlerin beğenisine sunuyoruz..
“Şehir hayatındaki iş temponuzda yemek yapmanızı kolaylaştırmanız ve doğal gıdalar tüketmeniz için sizler için hazırladığımız taze doğranmış 
soğanlarımızla mutfaklarınızda birbirinden güzel yemekler yapmanız umudumuz ile..”

ÜRÜNLERİMİZİ AŞAĞIDA GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ 

RENDELENMİŞ SARIMSAK 250 GRKadınların dostu niteliğinde olacağını düşündüğümüz,sarımsaklarımızı doğruyor,kaya tuzu,sirke ve su ilave ederek sizler için kavanozluyoruz..Sİpariş ettiğiniz hafta,kargo gününden önce taze taze hazırlayıp sizlerin beğenisine sunuyoruz.. “Şehir hayatındaki iş temponuz..
29,00TL
Taze Dogranmış Sogan 300 GRKadınların dostu niteliğinde olacağını düşündüğümüz,taze soğanlarımızı doğruyor,kaya tuzu ve su ilave ederek sizler için kavanozluyoruz..Spariş ettiğiniz hafta,kargo gününden önce taze taze hazırlayıp sizlerin beğenisine sunuyoruz..“Şehir hayatındaki iş temponuzda yemek ya..
12,00TL
Taze Doğranmış Sogan 650 GRKadınların dostu niteliğinde olacağını düşündüğümüz,taze soğanlarımızı doğruyor,kaya tuzu ve su ilave ederek sizler için kavanozluyoruz..Sipariş ettiğiniz hafta,kargo gününden önce taze taze hazırlayıp sizlerin beğenisine sunuyoruz..“Şehir hayatındaki iş temponuzda yemek y..
16,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)